FOTO Spartak si z Bratislavy neodviezol len výhru: Zopár hrdinov zaútočilo na autobus Trnavy

Futbalisti FC Spartak Trnava oslavujú gólFutbalisti FC Spartak Trnava oslavujú gól Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

BRATISLAVA - Futbalisti FC Spartak Trnava zvíťazili v prípravnom zápase v Bratislave na ihrisku FC Petržalka 2:1. Hostí poslal do vedenia v 36. minúte Iván, ale hneď po zmene strán domáci vyrovnali z pokutového kopu zásluhou Gašparoviča. O osude stretnutia rozhodol v 71. minúte stretnutia hosťujúci Mikovič a Trnava si tak odviezla z Bratislavy víťazstvo, ale bohužiaľ nie len to...

Po stretnutí na hostí čakalo na parkovisku pred štadiónom nemilé prekvapenie, keď svoj klubový autobus našli s rozbitým predným sklom. "Jedinou škvrnou zápasu bolo, že zopár "hrdinov" počas stretnutia chrabro zaútočilo na zaparkovaný autobus. Nie je ťažké domyslieť si komu v Bratislave prekážal spartakovský autobus. Udeľujeme osem bludišťákov za odvahu," uviedol trnavský Spartak k prípravnému stretnutiu a pridal fotografiu rozbitého skla na klubovom autobuse.