FOTO Spartak si z Bratislavy neodviezol len výhru: Zopár hrdinov zaútočilo na autobus Trnavy

Futbalisti FC Spartak Trnava oslavujú gólFutbalisti FC Spartak Trnava oslavujú gól Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

BRATISLAVA - Futbalisti FC Spartak Trnava zvíťazili v prípravnom zápase v Bratislave na ihrisku FC Petržalka 2:1. Hostí poslal do vedenia v 36. minúte Iván, ale hneď po zmene strán domáci vyrovnali z pokutového kopu zásluhou Gašparoviča. O osude stretnutia rozhodol v 71. minúte stretnutia hosťujúci Mikovič a Trnava si tak odviezla z Bratislavy víťazstvo, ale bohužiaľ nie len to...

Po stretnutí na hostí čakalo na parkovisku pred štadiónom nemilé prekvapenie, keď svoj klubový autobus našli s rozbitým predným sklom. "Jedinou škvrnou zápasu bolo, že zopár "hrdinov" počas stretnutia chrabro zaútočilo na zaparkovaný autobus. Nie je ťažké domyslieť si komu v Bratislave prekážal spartakovský autobus. Udeľujeme osem bludišťákov za odvahu," uviedol trnavský Spartak k prípravnému stretnutiu a pridal fotografiu rozbitého skla na klubovom autobuse. 

Rozbité sklo na klubovom Galéria fotiek (2) Zdroj: FC Spartak Trnava

FC Petržalka - FC Spartak Trnava 1:2 (0:1)
Góly: 49. Gašparovič (11 metrov) - 36. Iván, 71. Mikovič

FC Petržalka: Sokol – Kuník, Kozák, Rédeky, Kohút, Nagy, Danek, Gašparovič, Riznič, Hurný, Harba (Vlasák, Slivka, Štefanec, Hronec, Kelemen, Tvrdík)

FC Spartak Trnava: Rusov (46. Kamenár) – Koštrna, Škrtel (46. Čurma), Ujlaky (46. Rýzek), Mikovič – Iván (46. Bolaji), Grič, Ramadan, Procházka (60. Procházka), Kozak – Yusuf (46. Oejník)

Viac o téme: FC Spartak Trnava FC Petržalka
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/FC Petržalka
  • Zdroj: Športky, FC Spartak Trnava
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy