VIDEO Finále Australian Open poznačil incident: Ochranka na kurte, zápas bol prerušený!

Ochranka stráži Daniila MedvedevaOchranka stráži Daniila Medvedeva Zdroj: SITA/AP/Hamish Blair

MALBOURNE - Finále Australian Open medzi Rafaelom Nadalom a Daniilom Medvedevom poznačil incident. Na kurt totiž počas druhého setu za stavu 5:3 pre Nadala vybehol fanúšik.

Incident sa udial počas situácie, keď Nadal podával na odvrátenie brejkbalu. Muž vbehol na kurt s transparentom, ktorým chcel upozorniť na zadržiavanie utečencov v Austrálii. Ochranka však okamžite zasiahla a muža ihneď spacifikovala. Zápas musel byť na chvíľku prerušený. Nadal napokon hru prehral, následne Medvedev vyrovnal na 5:5 a v tajbrejku získal aj druhý set. Pokračovať sa bude v treťom sete za stavu 2:0 pre Medvedeva.

Viac o téme: Rafael Nadal Daniil Medvedev
  • Zdroj: Športky