Elita stand-upu sa predviedla naplno: Na PML nechýbal Matej Tóth či Marián Gáborík!

Monika Chochlíková víťazí po dominantnom výkone nad Aline SeiberthMonika Chochlíková víťazí po dominantnom výkone nad Aline Seiberth Zdroj: Facebook/PML

TRENČÍN - Nová organizácia PML (Professional MuayThai League) na Slovensku odštartovala novú kapitolu histórie stand-upových športov. Uplynulú sobotu sa v Trenčíne konal turnaj PML 1, na ktorom sa predstavili veľké mená z prostredia Muay Thai a K1 zo Slovenska, Česka, Maďarska či Srbska. V ringu nechýbala ani domáca hviezda Monika Chochlíková.

Práve rodáčka z Trenčína pod zrakom jej šéfa, riaditeľa VŠC Dukla Banská Bystrica Mateja Tótha dokázala bez problémov poraziť majsterku Švajčiarska Aline Seiberth 3:0 na body po strhujúcom výkone.

Fanúšikovia si užili aj atraktívny duel ťažkých váh, v ktorom sa predstavil Strahinja Mitrič, ktorý na cut zvíťazil nad Michalom Reissingerom a Trenčín bol na nohách pri výkone Lukáša Mandinca. Domáci borec triumfoval v peknom zápase nad Denisom Hnídekom, s ktorým si pred duelom vymenil pár štipľavých komentárov. V pyramíde PML Grand Prix do 95 kilogramov si finálovú miestenku zabezpečil Ivan Bartek, ktorý porazil Adama Audyho a Melvin Mané, ktorý tvrdými lakťami nedovolil Attilovi Szerjánovi pokračovať v zápase o čom rozhodol lekár.

 

Zrod novej organizácie prišli svojou návštevou podporiť okrem Mateja Tótha aj Boris Valábik, Marián Gáborík, bratia Hossovci či Elena Kaliská. Medzi hosťami nechýbal ani zápasník UFC Makhmud "Mach" Muradov. Ďalší galavečer má organizácia PML naplánovaný na 12.3.2022, na ktorom by už podľa najnovších správ v ringu nemal chýbať ani víťaz projektu Oktagon Underground Milan "Minči" Páleš. Fanúšikovia si budú môcť celú akciu užiť buď priamo v Žiline, alebo na Oktagon.tv. 

Viac o téme: Marcel Hossa Marián Hossa Marián Gáborík Matej Tóth Boris Valábik Monika Chochlíková Milan Páleš PML
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy