Okuliarov gól nepomohol SaiPe ani k bodu, Skalický prispel k výhre Raumy asistenciou

Oliver OkuliarOliver Okuliar Zdroj: Screenshot Twitter/liiga_saipa

HELSINKI - Slovenský hokejista Oliver Okuliar sa strelecky presadil v sobotňajšom stretnutí najvyššej fínskej súťaže, jeho gól však nezabránil prehre SaiPy Lappeenranta s JYP Jyväskylä 2:3 po predĺžení. SaiPa prehrala tretí zápas za sebou. Pavol Skalický prispel jednou asistenciou k víťazstvu Lukko Rauma 4:1 nad Ässätom Pori.

Helsinki 5. marca (TASR) - Slovenský hokejista Oliver Okuliar sa strelecky presadil v sobotňajšom stretnutí najvyššej fínskej súťaže, jeho gól však nezabránil prehre SaiPy Lappeenranta s JYP Jyväskylä 2:3 po predĺžení. SaiPa prehrala tretí zápas za sebou. Pavol Skalický prispel jednou asistenciou k víťazstvu Lukko Rauma 4:1 nad Ässätom Pori.