VIDEO Plzeň to ustála aj v oslabení: Po najtesnejšom triumfe s Teplicami opäť na českom tróne

Momentka zo súboja Plzne s TeplicamiMomentka zo súboja Plzne s Teplicami Zdroj: Profimedia

PRAHA - Futbalisti Plzne zvíťazili v sobotu v domácom zápase 25. kola českej Fortuna ligy nad Teplicami 1:0. Rozhodla o tom úspešná penalta francúzskeho útočníka Jeana-Davida Beauguela. Domáci sa dostali na čelo tabuľky o tri body pred obhajcu Slaviu Praha, ktorá má zápas k dobru. Plzeň hrala celý druhý polčas oslabená o vylúčeného Milana Havla.

Futbalisti Hradca Králové zvíťazili v sobotnom stretnutí 25. kola najvyššej českej súťaže nad Fastavom Zlín 2:1. Za hostí hral do 81. minúty aj slovenský obranca Róbert Matejov.