Hokejový sviatok na Slovensku láka pozornosť fanúšikov, o vstupenky je veľký záujem

Na snímke predseda organizačného výboru MS Peter Janovský počas tlačovej konferencie Organizačného výboru 2022 IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 18 rokov Divízia I, skupina A a Mesta Piešťany v PiešťanochNa snímke predseda organizačného výboru MS Peter Janovský počas tlačovej konferencie Organizačného výboru 2022 IIHF Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji hráčov do 18 rokov Divízia I, skupina A a Mesta Piešťany v Piešťanoch Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

PIEŠŤANY - O vstupenky na zápasy slovenských hokejistov na turnaji A-skupiny I. divízie majstrovstiev sveta hráčov do 18 rokov v Piešťanoch je medzi fanúšikmi veľký záujem. Doteraz najviac sa ich predalo na duel SR proti Dánsku (v piatok 15. apríla o 19.00).

Predávajú sa v dvoch cenových kategóriách, za vstupenku na sedenie zaplatia diváci 12 eur, lístok na státie stojí 6 eur. Na ostatné zápasy sa vstupenky predávajú v jednotnej cene dve eurá.

"Pre fanúšikov sme pripravili aj zvýhodnenú cenu za balík vstupeniek na všetky zápasy Slovenska. Záujemcovia o miesta na sedenie zaplatia 50 eur a na státie spolu len 25 eur. Záujem fanúšikov o vstupenky je od začiatku predaja veľký. Verím, že aj vďaka divákom na štadióne sa podarí našej reprezentácii splniť cieľ a postúpiť medzi svetovú elitu," uviedol v tlačovej správe predseda organizačného výboru MS hráčov do 18 rokov Peter Janovský. Podľa organizátorov sa vstupenky rýchlo míňajú, predalo sa ich už viac ako tisíc.

Fanúšikovia si môžu vstupenky zakúpiť prostredníctvom siete Ticketportal, či už online na www.ticketportal.sk alebo v kamenných predajniach. Pokladnice budú otvorené aj priamo na zimnom štadióne v Piešťanoch v dňoch zápasov, no aj vzhľadom na veľký záujem by fanúšikovia kúpu vstupeniek nemali odkladať.

Mladí Slováci v Piešťanoch zabojujú o návrat medzi svetovú elitu. Zverencov trénera Ivana Feneša čaká od 11. do 17. apríla na MS "18" dovedna päť zápasov, pričom len celkový víťaz turnaja si zabezpečí postup do najvyššej kategórie. Štadión v Piešťanoch môže byť vzhľadom na uvoľnené protipandemické opatrenia obsadený do posledného miesta.

Viac o téme: Slovensko Piešťany MS 18 Peter Janovský
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy