Spirit sa pripravuje v Thajsku, Kareš zosmiešnil Cvernu a Moloch vyzýva Rytmusa: FNC sľubuje šou!

Fight Night ChallengeFight Night Challenge Zdroj: Instagram/Fight Night Challenge

BRATISLAVA - Organizácia Fight Night Challenge pripravuje druhý galavečer, ktorý sa bude konať tretieho júna v Bratislave. Hlavný zápas pritom obstarajú dvaja známi raperi zo slovenskej scény, ktorými sú Separ a Majk Spirit. Obaja prekročia komfortnú zónu a pustia sa do svojho prvého zápasu v boxe pred davom fanúšikov.

Separ navštevuje už dlhšie OFA Gym v Bratislave, kde ho trénuje známy zápasník MMA Marek Bartl. Majk Spirit aktuálne trénuje v Thajsku, kde mimochodom chodieva často aj mimo aktuálnej prípravy. "Poviem vám, nie je to easy. Nikdy v mojom živote som ešte netrénoval tak poctivo. No strašne ma baví to ako sa potom cítim. Víťazím nad vlastnou slabosťou, pohodlnosťou a lenivosťou a to je ten najkrajší pocit. Toto je challenge a zápas je len čerešnička na torte," konštatoval Majk Spirit. 

Okrem Spirita a Separa na akcii uvidíme aj zápas bývalého promotéra XFN a zápasníka Petra Kareša s Alexom "Cverminátorom" Cvernom. "S promotérmi FNC mám dohodu. Fandím tvojej snahe stáť sa uznávaným zápasníkom, cesta k tomu ale nevedie keď porazíš Kareša. Cesta k tomu nevedie ani tak, že budeš ohovárať súperov. Piráta si mal v ringu, mal si ho možnosť poraziť a nedokázal si to. Nevedie k tomu ani cesta, keď budeš vyzývať chalanov, ktorí športujú v iných disciplínach a sú o niekoľko váhových kategórii nižšie. Prestaň vykrikovať, že máš v ruke Thorovo kladivo. Idem tam pre zápas večera, chcem aby si ukázal, že si uznávaným zápasníkom so mnou tretieho v Bratislave a nie že nedorazíš!," konštatoval Kareš. 

A ďalší atraktívny zápas sa stále len črtá a je doslova na spadnutie. Predstaviť by sa v ňom mohol Moloch Vlavo, ktorý znova vyzval Rytmusa. "Mal som mať zápas na FNC 2 a môj súper sa stratil. Hovorím, tak koho vyzvať? Niekoho silného, Otisa som teda nemohol, na to by mi stačila jedna ruka. Spirit je zaangažovaný, tak ostáva Paťo. Je to normálna výzva na normálny zápas. Myslím, že by to bol úžasný zápas, pekný športový zážitok. Ďalšia vec, tentokrát to bude iné, prsák, tricák, bicák, žila zlatá osvetlená slnkom oranžovaným, to už neni len tak. Pokiaľ ten zápas Patrik príjme, tak mi preukáže rešpekt a úctu a keď nie, tak to bude dôkaz, že má nasr*té v galotách," konštatoval Moloch. 

Viac o téme: Rytmus Moloch Vlavo Majk Spirit Petr Kareš Alex Cverna FNC Separ
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy