VIDEO Dráma až do záverečného hvizdu: Schranz a Hromada zasiahli do šlágra Slavie s Plzňou

Peter Olayinka po záverečnom hvizdePeter Olayinka po záverečnom hvizde Zdroj: Profimedia

PLZEŇ - Nedeľný šláger dvoch najlepších tímov českej najvyššej futbalovej súťaže sa skončil nerozhodne. Plzeň remizovala na domácom ihrisku so Slaviou Praha v zápase 27. kola 1:1. Viktoria má tak pred "zošívanými" na čele tabuľky naďalej náskok jedného bodu.

Do súboja zasiahli dvaja Slováci. Ivan Schranz i Juraj Hromada prišli na trávnik v drese Slavie ako striedajúci hráči. Plzeň bola celý prvý polčas aktívnejšia, no gól nedala. Tri minúty po zmene strán ju zmrazil Ondřej Lingr, ktorý hneď z prvej strely hostí medzi tri žrde rozvlnil sieť. Aspoň bod zariadil Plzni hlavičkou Tomáš Chorý 15 minút pred koncom.