Vémola sa vracia v zápase s Marpom, speváka vytočil za pár minút: Dostaneš cez p**u, tak to je!

Karlos VémolaKarlos Vémola Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Karlos Vémola sa vracia do zápasového tempa už 21.5. proti raperovi Marpovi, s ktorým si vymenili niekoľko štipľavých viet. Obaja niekoľkokrát naznačili, že chcú zápas jednoznačne dotiahnuť do víťazného ukončenia. Karlos má podľa plánu pritom absolvovať len pár dní po boxerskom súboji zápas v Nemecku v MMA.

"Môže sa 14 dní po obdržaní knokautu zápasiť alebo nie?", uštipačne sa pýtal Otakar "Marpo" Petřina, ktorý narážal na pravidlo v bojových športoch, podľa ktorého by v prípade knokautu alebo ťažšieho zranenia nemal bojovník dlhšie sparovať a zápasiť už vôbec nie. Karlos okamžite na tlačovej konferencii Oktagon TIME zareagoval. "Ak môžem poprosiť bol by som za to, aby bol tento zápas oficiálne vedený v štatistikách, aby bolo moje prvé KO v boxe zapísané," oznámil český "Terminátor". 

Karlos je známy vďaka jeho sile na zemi a na klietke. Jeho boxerské skúsenosti sú predmetom debaty v zmysle, či na skúseného thaiboxera v pästnom súboji bude stačiť. "Ja určite nebudem ako Muhammad Ali. Budem ako taká veľmi zlá verzia Mikea Tysona, ktorý ide dopredu. Ja tam ale nejdem predviesť dobrý športový výkon, ako to chcel Rytmus, ja tam idem vyhrať. Idem ho tam zničiť, nech ten zápas vyzerá akokoľvek. Idem tam vyhrať a knokautovať ho. On hovorí o knokaute, ale zabúda na to, že nedokázal knokautovať 45-ročného speváka. So všetkým rešpektom k Rytmusovi, ale je to starší pán, ktorý to robí ako svoj koníček. A teraz si myslí, že knokautuje fightera, ktorý bol za 30 rokov knokautovaný raz," pokračoval Vémola. Raper neváhal a na jeho poznámky pohotovo zareagoval. "Kámo, prosím ťa, tieto kecy si skúšal na Ďatelinku a na všetkých ostatných, ja ti na to m**ám. Ja proste trénujem a dostaneš cez p**u, tak to je."

Viac o téme: Karlos Vémola Marpo Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy