Bojovník Oktagonu je pripravený na zisk titulu v PML: Vyťažený borec sa nevyhol menšej nehode...

Melvin Mané (vľavo)Melvin Mané (vľavo) Zdroj: Instagram/Melvin Mané

BRATISLAVA - Organizácia PML má za sebou dve podarené akcie, na ktorých sa už predstavila domáca hviezda Monika Chochlíková či známy bojovník Milan Paleš. Čisto postojárska organizácia plánuje svoj tretí event v Brne, kde sa predstavia v boji o šampióna do 95 kilogramov Melvin Mané a Ivan Bartek, ktorí už majú za sebou úspešný súboj.

V rámci atraktívnej pyramídy už Mané zdolal Attilu Szerjána z Maďarska a Ivan Bartek si v náročnom súboji poradil s Adamom Audym. "Podľa mňa z tej pyramídy je (Bartek) najkvalitnejší bojovník. Vyzeral byť v dobrej forme, takže by to mal byť super zápas. Pôjdem si tam spraviť svoju prácu a čo sa týka súperov, tak tých pred zápasmi moc nesledujem. Môžem prezradiť len to, že to budem chcieť ukončiť predčasne," konštatoval Mané pred finálovým zápasu s Bartekom, v ktorom spoznáme vôbec prvého šampióna Professional Muaythai League.  

Mané nám prezradil viac o jeho vstupe do novej organizácie, ktorá prináša revolučné pravidlá do váženia, či odhaľovania bodov po každom kole v zápasoch. "Dostal som ponuku zápasiť v PML a prišlo mi to zaujímavé. Páčil sa mi koncept organizácie a aj to, že po dlhej dobe sa niečo podobné koná," prezradil český borec, ktorý má aktuálne vcelku nabitý harmonogram. "Teraz ma čaká súboj na amatérskej lige boxu a o ďalší týždeň pôjdem do boja v Muay Thai, takže to mám nahustené a idem zápas za zápasom." 

Melvin popri rozhovore prerzadil aj to, že má za sebou menšiu nehodu. "Po zime som vytiahol skúter, ktorý po prvej jazde musí ísť do servisu. Na ceste som trošku pribrzdil a v tom mi seklo sa zadné koleso a položil som to. Nikomu som nespravil škodu, len jemne sám sebe. Našťastie som úplne v pohode," pokračoval usmiaty bojovník, ktorý pokračoval plánmi do budúcnosti. 

"Priznám sa, že mojim snom je dostať sa do One Championship. Chcel som sa tam dostať cez Rusko (RCC organizáciu), kde kvôli aktuálnej situácii nezápasím, takže v tomto smere mám obmedzené možnosti. Preto nevylučujem, že by som ešte u nás ukázal aj v MMA. Aktuálne je ale mojim prioritným cieľom byť šampiónom PML." 

Viac o téme: PML Melvin Mané Ivan Bartek
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy