VIDEO Dôležitá výhra Gyömbérovho tímu, Juventusu zachránil remízu v 95. minúte Vlahovič

Dušan VlahovičDušan Vlahovič Zdroj: SITA/Fabio Ferrari/LaPresse via AP

CAGLIARI - Futbalisti Cagliari zvíťazili v 33. kole talianskej Serie A nad Sassuolom 1:0 a získali dôležité body v boji o záchranu. Posledná Salernitana v zostave so slovenským obrancom Norbertom Gyömbérom triumfovala na pôde Sampdorie Janov 2:1.

Juventus Turín remizoval doma s Bolognou 1:1 vďaka gólu Dušana Vlahoviča z piatej minúty nadstaveného času, hostia dohrávali s deviatimi hráčmi.

Serie A - 33. kolo:

Juventus Turín - FC Bologna 1:1 (0:0)
Góly: 90+5. Vlahovič - 52. Arnautovič, ČK: 82. Soumaoro, 84. Medel po druhej ŽK (obaja Bologna)

Sampdoria Janov - US Salernitana 1:2 (1:2)
Góly: 32. Caputo – 4. Fazio, 6. Bohinen
/N. Gyömbér (Salernitana) odohral celý zápas/

Udinese Calcio - FC Empoli 4:1 (1:0)
Góly: 6. Ismajili (vlastný), 52. Deulofeu, 79. Pussetto, 87. Samardzic - 71. Pinamenti (z 11 m), 32. Caputo – 4. Fazio, 6. Bohinen (Djurić)

Cagliari Calcio - Sassuolo 1:0 (1:0)
Gól: 42. Deiola

ACF Fiorentina - FC Benátky 1:0 (1:0)
Gól: 30. Torreira

Viac o téme: Juventus Turín Norbert Gyömbér Sampdoria Janov Dušan Vlahovič US Salernitana