Ďakujem za najlepší darček! VIDEO Petra Vlhová si aj s priateľom vychutnala skvelý zážitok

Petra VlhováPetra Vlhová Zdroj: Instagram Petra Vlhová

MANCHESTER - Cristiano Ronaldo 60. hetrikom v kariére zariadil futbalistom Manchestru United v 33. kole anglickej ligy domácu výhru 3:2 nad posledným Norwichom.

Ronaldo pripravil Manchestru dvojgólový náskok, lenže Dowell v nastavení prvého polčasu znížil a po zmene strán vyrovnal Pukki. V 76. minúte ale Ronaldo z priameho kopu prekonal gólmana Krula. Tridsaťsedemročný Portugalec zaznamenal päťdesiaty hetrik na klubovej scéne, v reprezentácii ich pridal ďalších desať.

Priamo na ikonickom štadióne Old Trafford sa nachádzala aj hviezdna slovenská lyžiarka Petra Vlhová s priateľom Michalom. Dôkazom je záber, ktorý pridala na svoj Instagram. Jej popis bol veľmi výstižný - Cristiano 3:2 Norwich.

Ďakujem za najlepší darček! Galéria fotiek (3) Zdroj: Instagram Petra Vlhová

Okrem toho pridala aj video gólovej eufórie. "Úžasné, že som mohla naživo vidieť hattrick jedného z najlepších futbalistov histórie. Ďakujem za najlepší darček!" napísala na Facebooku.

Iba včera pridala na svoj profil aj fotku z dovolenky na Seycheloch. Evidentne sa však už nachádza na druhom konci sveta. Po medzizastávke v Manchestri tak možno mieri domov na Slovensko.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Manchester United Petra Vlhová Norwich City F.C.
  • Zdroj: ČTK, športky