Na jedného mierili pištoľou, druhý rozdával podpisy: Dve športové hviezdy okradnuté na ulici!

Amir Khan a Charles Leclerc boli okradnutí priamo na uliciAmir Khan a Charles Leclerc boli okradnutí priamo na ulici Zdroj: Profimedia, SITA/AP/Hassan Ammar, Kolaž Športky

BRATISLAVA - Dve športové hviezdy sa v pondelok stali obeťou zlodejov a prišli o drahé hodinky.

Vedúci jazdec majstrovstiev sveta Formule 1 Charles Leclerc bol okradnutý, keď sa podpisoval fanúšikom na ulici v talianskom letovisku Viareggio. Bývalého profesionálneho majstra sveta v boxe Amira Khana na londýnskej ulici prepadli lupiči s pištoľou.

Okradli ho, keď sa podpisoval

Leclerc sa v toskánskom meste prechádzal so svojim kondičným trénerom, keď ho obklopili fanúšikovia, aby sa s nimi odfotil a podpísal sa im. V zle osvetlenej ulici sa pri tom zlodejom podarilo zobrať monackému pilotovi stajne Ferrari hodinky značky Richard Mille za takmer 300 tisíc eur. 

"Via Salvatori je už mesiace úplne v tme. Celú tú dobu na to upozorňujeme. Včera večer nás tam okradli. Myslíte, že s tým osvetlením skôr alebo neskôr niečo urobíte? Pýtam sa pre kamaráta," napísal na sociálnej sieti Leclercov tréner Andrea Ferrari. Lídra F1 čaká cez víkend Veľká cena Emilie-Romagny v Imole.

Andrea Ferrari reagoval na Galéria fotiek (2) Zdroj: Instagram - Andrea Ferrari

Mieril naňho pištoľou

Khana okradli v londýnskej štvrti Leyton, keď šiel po ulici s manželkou. "Prechádzal som ulicou, Faryal išla našťastie kúsok za mnou. Dvaja muži ku mne pribehli, jeden po mne chcel hodinky a mieril mi pištoľou do tváre. Hlavné je, že sme v poriadku," napísal na twitteri strieborný olympijský medailista z Atén v ľahkej welterovej váhe.

Viac o téme: Amir Khan Charles Leclerc
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy