VIDEO Tyson si nenechá skákať po hlave: Na palube lietadla napadol otravného pasažiera!

Mike TysonMike Tyson Zdroj: SITA/AP - Willy Sanjuan/Invision

SAN FRANCISCO - Bývalý profesionálny majster sveta v ťažkej váhe Mike Tyson zbil v lietadle muža, ktorý ho podľa jeho zástupcov a svedkov obťažoval. Päťdesiatpäťročný niekdajší boxer bol rovnako ako druhý muž zatknutý a potom prepustený.

Incident, z ktorého existuje video, sa podľa bulvárneho webu TMZ odohral v prvej triede v lietadle zo San Francisca na Floridu. Na videu je vidieť, ako sa Tyson otáča a niekoľkokrát udrie do hlavy muža sediaceho na sedadle za ním.

"Pán Tyson mal bohužiaľ incident počas letu s agresívnym cestujúcim, ktorý ho obťažoval a hodil naň fľašu vody," oznámili Tysonovi zástupcovia v e-maile agentúre AP. Jedna z cestujúcich uviedla, že muž, ktorého slávny boxer zbil, vstupoval už do lietadla opitý a hlučný.

Polícia oznámila, že oboch mužov zadržala. Neskôr ich prepustila s tým, že budú vyšetrovaní na slobode.

Tyson, ktorý sa po konci boxerskej kariéry živil okrem iného herectvom či natáčaním podcastov, aktuálne podniká s marihuanou. V San Franciscu bol na každoročnej akcii 420 cannabis festival, kde propagoval svoju značku marihuany Tyson 2.0.

Počas boxerskej kariéry vyhral Tyson 50 zápasov, z toho 44 k.o. V roku 1987 sa stal v dvadsiatich rokoch najmladším majstrom sveta v ťažkej váhe v histórii, v 90. rokoch strávil tri roky vo väzení za znásilnenie.

Viac o téme: Mike Tyson
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/My Mixtapez
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy