Vráti sa Tyson Fury ešte do ringu? Iba v jedinom prípade, vyhlásila jeho manželka

Tyson Fury zaznamenal 32. víťazstvo v profesionálnom ringu, jeho manželka Paris úplne vľavoTyson Fury zaznamenal 32. víťazstvo v profesionálnom ringu, jeho manželka Paris úplne vľavo Zdroj: SITA/Nick Potts/PA via AP

LONDÝN - Britský boxer Tyson Fury knokautoval v londýnskom Wembley v 6. kole krajana Dilliana Whytea a vo svojom záverečnom dueli kariéry obhájil titul majstra sveta organizácie WBC v ťažkej váhe. Tridsaťtriročný šampión zaznamenal 32. víťazstvo v profiringu, z ktorého odchádza nezdolaný.

Pred duelom totiž avizoval, že súboj s Whytom bude jeho posledný. "Sľúbil som svojej úžasnej žene Paris, že po tomto súboji bude koniec. A myslel som to vážne," vyhlásil Fury.

Jeho manželka však naznačila, že nemuselo ísť o posledný zápas. "Chcem, aby skončil. Už nemusí nikomu nič dokazovať. Jedine keby došlo na zjednocovací zápas. To je jediný dôvod, prečo by sa do ringu vrátil," vyhlásila.

"Dillian je bojovník a verím, že raz bude majstrom sveta. Je silný ako býk a má srdce leva. Ale dnes narazil jedného z najlepších boxerov v histórii ťažkej váhy. A bohužiaľ pre Dilliana som to bol ja," dodal Fury.

Viac o téme: Tyson Fury
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR, ČTK

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy