Handlovský vlk sa predstaví na PML 3: V Brne sa zrodí prvý šampión kvalitnej organizácie!

Denis Farkaš po tom, čo knokautoval Andreja ŠimkuličaDenis Farkaš po tom, čo knokautoval Andreja Šimkuliča Zdroj: Instagram/Denis Farkaš

BRATISLAVA - Slovenská organizácia PML, ktorá sa venuje výlučne postojárskemu bojovému umeniu ohlásila v poradí svoj tretí event, ktorý sa bude konať v Brne 11.6.2022. Fanúšikovia sa môžu tešiť na finálový zápas atraktívnej pyramídy do 95kg, v ktorom sa predstaví Ivan Bartek proti Melvinovi Manému. Z tohto duelu navyše vzíde absolútne prvý šampión organizácie PML.

Svoju účasť na gala v Brne potvrdil aj "Handlovský vlk" Denis Farkaš. Zápasník Oktagonu je ortodoxným strikerom, ktorý svoje zručnosti v boxe a kickboxe dlhšie obdobie zdokonaľoval aj v Brne, z ktorého sa neskôr dostal do Spartakus Fight Gym, kde sa začal viac venovať MMA. Súperom Slováka bude česká legenda v K-1/Muay Thai Jiří Jaroš, ktorý má na konte 47 zápasov a tiež maďarský titul. Farkaš sa pritom už v rámci tejto organizácie mal predstaviť na PML 2, do zápasu napokon nemohol nastúpiť kvôli zraneniu ruky. Okrem Denisa sa na karte predstaví aj skúsený Leo Borák, ktorý vo svojom poslednom duely predviedol expresný finiš za 11 sekúnd. Obaja borci sú medzi fanúšikmi bojových športov obľúbencami, keďže sú známi kvalitnými a dynamickými zápasmi. 

Viac o téme: Denis Farkaš PML Leo Borák Jiří Jaroš
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy