Návrat Ďatelinku na domácu scénu! Čaká nás skvelá atmosféra zápasov európskej kvality

Milan Ďatelinka je novou posilou RFAMilan Ďatelinka je novou posilou RFA Zdroj: RFA

BRATISLAVA - Novovzniknutá organizácia REAL FIGHT ARENA splnila očakávania a Warm Up nenechal nikoho chladným. Okrem štartovky európskej kvality je pre návštevníkov Grand Opening-u prichystaná obrovská REAL TIME SHOW, kde vystúpi špička domácej hudobnej scény.

Jeden z hviezdnych zápasov večera, Sebastián Fabšo alias "Tank" verzus Plavec, bude divákov nútiť vstávať zo sedačiek. V tomto súboji sa ukáže, kto z nich sa priblíži k titulovej šanci v nabitej váhe do 81 kilogramov. Preto sa bude bez pochýb na čo pozerať.

Návrat Milana Ďatelinku na domácu scénu nemohol byť naplánovaný lepšie. Veľkolepá show RFA bude zakončená práve jeho hlavným zápasom večera. Rodák z Považskej Bystrice sa nevie dočkať návratu do klietky. Jeho kondíciu overí stálica srbského MMA Nenad Avramovic, ktorý s jeho tímom berie tento zápas ako kariérnu výzvu.

Leo Brichta poslednému súperovi nedal najmenšiu šancu, no čaká ho elitný oponent z Brazílie, Arthur Lima. Ten berie Lea len ako ďalšiu možnosť na cenný skalp a posun v jeho bohatej kariére aj vo svetovom rebríčku. Zápas európskej kvality tak prinesie krásy tohto športu v plnej paráde.

Leo Brichta po jeho Galéria fotiek (4) Zdroj: RFA

Wittner smeruje do NTC arény dokázať, že je aktuálna jednotka welterovej váhy na Slovensku. Cestu mu však skríži obávaný súper z Maďarska, Martin Kálucz, ktorý má misiu zviditeľniť maďarské MMA dominantným výkonom a výhrou. Uvidíme tak slovensko-maďarské derby.

Predstaví sa aj postojárska elita

Elitný thajský boxer Jakub Kadáš bude tentokrát čeliť špičke maďarskej scény. Na tento zápas si ostril svoje zručnosti v mekke bojových športov v Thajsku. Skúsenosťami ostrieľaný Bereczki však neberie do úvahy rolu outsidera a divákov má v pláne oslniť svojou dominanciou a vypýtať si tak titulovú šancu v RFA.

Jacob Mikula z dielne OFA smeruje na tie najvyššie méty. Niet sa čomu diviť, čo zápas, to ozdoba večera. Vietor z plachiet mu však môže zobrať Jakub Krofta, ktorý je označovaný za nový najväčší talent českej scény.

Čo by to bol galavečer bez vychádzajúcich hviezd? Poteší vás niekoľkonásobná majsterka Slovenska v taekwonde Natália Grmanová, KO mašina Jan Králik a ďalšie mená z domácej scény.

Nezmeškajte špičkovú fight show Real Fight Arena 14.5. v bratislavskom NTC. Vstupenky nájdete v sieti Prepdredaj.sk a na tomto linku.

Kompletná štartovka organizácie RFA:

13. Nenad Avramovic (SRB) vs Milan Ďatelinka (SK)- 84 KG (MMA)
12. Bernard Plavec (CZ) vs Sebastián Fapšo (SK)- 81 kg (REAL FIGHT)
11. Arthur Lima (BR) vs Leo Brichta (CZ)- 70 kg (MMA)
10. Martin Kálucz (HU) vs Jozef Wittner (SK)- 77 kg (MMA)
9. Adam Horváth (HU) vs Miroslav Brož (CZ)- 77 kg (MMA)
8. Dominik Bereczki (HU) vs Jakub Kadáš (SK)- 75 kg (REAL FIGHT)
7. Michal Glos (SK) vs. Jan Fajk (CZ)- 77 kg (MMA)
6. Julio Barreto (BR) vs Marián Jakubík (SK)- 70 kg (MMA)
5. Marian Dimitrov (BUL) vs Mateusz Rybak (POL)- 84 kg (MMA)
4. Ján Králik (CZ) vs Michal Duba (SK)- 77 kg (MMA)
3. Pavla Kladivová (CZ) vs Elina Tauber (SK)- 61 kg (MMA)
2. Jakub Krofta (CZ) vs Jacob Mikula (SK)- 70 kg (REAL FIGHT)
1. Beata Juhász (HU) vs Natália Grmanová (SK)- 54 kg (MMA)

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: Leo Brichta Milan Ďatelinka RFA Jakub Kadáš

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy