Nemeckých komentátorov napadli na štadióne West Hamu: Páchateľom hrozí doživotný dištanc!

Kevin Trapp chytá center počas zápasu West Hamu s FrankfurtomKevin Trapp chytá center počas zápasu West Hamu s Frankfurtom Zdroj: SITA/AP/Matthias Schrader

LONDÝN - Dvaja komentátori nemeckej rozhlasovej stanice ARD čelili napadnutiu počas štvrtkového prvého stretnutia semifinále Európskej ligy medzi futbalistami West Hamu a Frankfurtu (1:2). Londýnsky klub vyšetruje incident, ktorý sa udial po vyrovnávajúcom góle domáceho Michaila Antonia na 1:1.

Podľa nemeckého periodika Bild jednému z reportérov strhli slúchadlá. "Napadli nás," vravel Philipp Hofmeister v živom vysielaní. Jeho kolega Tim Brockmeier napísal po zápase na sociálnej sieti Twitter, že obaja sú v poriadku: "Dostali sme niekoľko úderov do zátylku, krku a chrbta. Ďakujem mediálnemu oddeleniu Frankfurtu, ale aj predstaviteľom domáceho klubu, že nás cez polčas dostali do bezpečia."

Komentátorov presunuli cez prestávku na iné stanovište. "Vieme o tomto incidente a snažíme sa identifikovať agresora. V súlade s našou nulovou toleranciou odovzdáme detaily polícii. Každý, kto sa dopustí takéhoto konania, dostane doživotný dištanc na domáce stretnutia aj výjazdy s klubom. Takéto správanie u nás nemá miesto," uviedol WHU v stanovisku.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4
Viac o téme: Európska liga West Ham United Eintracht Frankfurt
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy