Reprezentanti Lantoši a Regenda menia dresy: Obaja budú pokračovať v jednom tíme!

Na snímke útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Pavol Regenda Na snímke útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Pavol Regenda Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

BRATISLAVA - Slovenskí hokejisti Pavol Regenda a Róbert Lantoši budú hrať v nasledujúcej sezóne v českej extralige. Obaja budú obliekať dres BK Mladá Boleslav.

O nových posilách informoval klub na svojom webe. "Róbert je veľmi skúsený a kvalitný hráč, ktorý strávil niekoľko rokov vo Švédsku a pôsobil aj v zámorí. Má tiež skúsenosti z národného tímu. Veríme, že práve Róbert bude našim rozdielovým hráčom," povedal športový manažér klubu Václav Nedorost.

Regenda hral v uplynulej sezóne v Michalovciach, kde na seba upozornil skvelými výkonmi. "V relatívne mladom veku už má skúsenosti a úspechy z MS i ZOH. Ide o dobre korčuľujúceho a bojovného hráča, ktorého zdobí celoplošná hra. Veríme, že naviaže na úspešné sezóny svojich krajanov v našom drese a bude pre nás rovnako dôležitým hráčom, ako boli Skalický, alebo Kelemen," povedal Nedorost.

Viac o téme: Róbert Lantoši BK Mladá Boleslav Pavol Regenda
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy