Pripravuje Oktagon titulový megazápas? Vémola je stále na roztrhanie

Karlos VémolaKarlos Vémola Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Oktagon pripravuje galavečer Oktagon Underground, na ktorom sa bude hlavne boxovať. V jednom z najzaujímavejších zápasov na nabitej karte sa predstaví aj Vladimír Moravčík proti Ronymu Paradeiserovi, v hlavnom predzápase nastúpi Pirát Krištofič proti Milošovi Petráškovi a v hlavnom dueli sa do ringu postaví Karlos Vémola.

Jeho šance proti raperovi Marpovi, ktorý má dlhoročné skúsenosti s thaiboxom hodnotil aj šampión strednej váhy Oktagonu Patrik Kincl. "Ja tipujem Marpa, na jednej strane mu fandím, no myslím, že na to má boxerský um, dlho sa na to pripravuje," konštatoval Kincl pre iSport.cz v rozhovore, v ktorom zároveň priznal, že je sklamaný, z toho, že nedostal ponuku od Fight Night Challenge. "No, z chlapcov z FNC som napol smutný a napol urazený, že sa mi neozvali. Volali len minulý rok, keď potrebovali zachrániť zápas (s Attilom). Od Oktagonu prišla ponuka na zápas, no súper do toho nešiel a medzi nami ani sa mu nečudujem," pokračoval Kincl. 

Známy český zápasník tiež naznačil, či by mohol nastúpiť proti Karlosovi Vémolovi v boji o opasok Oktagonu. "S Ondrom Novotným som už jednanie na túto tému mal. Musím sa ale ospravedlniť, ale nemôžem moc o interných veciach rozprávať. Neviem ani úplne v akej je to fáze, ale podľa toho ako sme sa bavili, on (Karlos) o ten zápas záujem má," prezradil Kincl, ktorý by rovnako ako ďalší fighteri Oktagonu zápas s Vémolom rozhodne prijal. 

Viac o téme: Karlos Vémola Patrik Kincl Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy