Petrášek vŕtal do Piráta, ktorý okamžite kontroval: Dúfam, že ti za to aspoň dobre zaplatili!

Miloš PetrášekMiloš Petrášek Zdroj: Instagram/Miloš Petrášek

BRATISLAVA - Spor medzi Samuelom "Pirátom" Krištofičom a Milošom "Melounom" Petráškom naďalej pokračuje v zmysle posielania si odkazov na sociálnych sieťach. Obaja sa majú pritom stretnúť v boxerskom dueli na gala Oktagon Underground, ktoré sa bude konať v 02 Aréne v Prahe.

Petrášek celý spor vyvolal vetou, "Konečne zápas, kedy chcem niekoho trafiť poriadne do hlavy, aby sa mu tam zasvietilo." Český borec pred pár hodinami reagoval na fakt, že Pirát má v pláne absolvovať dva zápasy v krátkom časovom slede. Jeden na Oktagon Underground 21.5. a druhý na Fight Night Challenge už tretieho júna, teda ani nie dva týždne po stretnutí s Petráškom. "Štyri týždne po zápase bude Pirát vravieť: Nemal som to podceniť, som na seba naozaj nahnevaný, poučíme sa a ideme ďalej. Už sa teším Samko," napísal Meloun na instagrame. 

Odpoveď na podpychovanie prišla prakticky okamžite. "Miloško zas otravuje s tými rečami. Ja aspoň dúfam, že mu za to dobre zaplatili, už keď takto zo seba koňa robí. Ja si idem zaboxovať, on furt rýpe. Neviem, čo to má s podceňovaním," kontroval Pirát z Madridu, kam sa šiel pozrieť na zápas Realu. 

Viac o téme: Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič Miloš Meloun Petrášek
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy