Attila nielen o zápase Marpo vs Vémola: K odvete s Karlitom už chýba len bodka!

Attila VéghAttila Végh Zdroj: Oktagon 15

BRATISLAVA - V O2 Aréne v Prahe sa predstaví 21.5.2022 špička zápasníckej scény na Oktagon Underground. V hlavnom zápase sa predstaví po návrate po zranení Karlos "Terminátor" Vémola proti Otakarovi "Marpovi" Petřinovi v boxerskom dueli. Svoj pohľad na možný vývoj zápasu a mnoho iného nám prezradil Attila Végh.

"Pre mňa osobne je to veľmi očakávaný zápas a som zvedavý ako sa Karlos predvedie v boxerskom ringu, keďže na rovinu, box nie je jeho silná stránka. Som zvedavý čo natrénoval. Marpo je v stand-upe skúsenejší, Karlos síce o ňom hovorí, že je diskozápasník, ale Otakar má veľa skúseností aj vďaka jeho kariére v thaiboxe. Rozhodovať bude taktika oboch borcov a štýl boja. Marpo sa môže dostať do nekomfortu v momentoch, keď to bude Karlos dobre takticky kontrolovať, Marpo je naopak rýchlejší a dokáže dať knokautový úder. Karlito má v údere rovnako silu, no myslím, že ak vyhrá tak na body. Ak to bude výhra na KO, tak si myslím, že pôjde na stranu Marpa," konštatoval Attila o súboji jeho športového rivala. 

Práve odveta s Karlosom je u nás v MMA stále medzi najhorúcejšími témami a to aj napriek tomu, že Attila od víťazstva nad Vémolom v roku 2019 nezápasil v MMA. Smerom k odvetnému zápasu sa Végh vyjadril vcelku jasne. "Môžem povedať toľko, že nás čakajú posledné rokovania. Čaká nás len posledná bodka k dohode, takže riešime už len to kedy a kde sa stretneme," ozrejmil obľúbený slovenský zápasník. 

  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy