VIDEO Veľké oslavy hráčov Realu po postupe do finále: Úsmevy, tance a šťastný Florentino Pérez

Futbalisti Realu Madrid oslavujú postup do finále Ligy majstrovFutbalisti Realu Madrid oslavujú postup do finále Ligy majstrov Zdroj: Facebook - Real Madrid

MADRID - Futbalisti Realu Madrid sa po senzačnom obrate prebojovali do finále Ligy majstrov 2021/2022. V stredajšej domácej odvete semifinále zdolali Manchester City 3:1 po predĺžení (2:1, 0:0) a zvrátili prehru 3:4 z úvodného stretnutia.

Madridčania prehrávali 0:1 zásahom Riyada Mahreza zo 73. minúty, ale dvoma gólmi striedajúceho Rodryga v úplnom závere si vynútili predĺženie. V ňom v 95. minúte rozhodol o postupe domácich Karim Benzema, ktorý premenil jedenástku.

Futbalisti Realu si naplno užívali postup do finále, čo dokazuje aj video uverejnené na oficiálnom klubovom účte. Hráčom a manažérovi Carlovi Ancelottimu prišiel pogratuľovať aj prezident Florentino Pérez. Finálovým súperom Realu v sobotu 28. mája bude FC Liverpool.

Viac o téme: UEFA Real Madrid Manchester City Liga majstrov
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR; Športky