Slovenský tank chce ukázať, že je česko-slovenská jednotka: Plavca knokautujem v prvom kole!

Sebastián FapšoSebastián Fapšo Zdroj: RFA

BRATISLAVA - V utorok večer pokračovala séria live streamov so „slovenským tankom” Sebastiánom Fapšom. V rozhovore prezradil, že práve on je česko-slovenská jednotka do 81 kg, ako si predstavuje zápas s Plavcom, ale aj to, či ho uvidíme v MMA alebo boxerskom zápase.

„Chcem ukázať, že som o level lepší ako česko-slovenská scéna,” hlási Fapšo pred zápasom s Plavcom na Grand Opening RFA. Súboj s českým súperom plánuje ukončiť v prvom kole. „Už vo veľkých rukaviciach mám údery ako ťažká váha, v malých je to one punch = knokaut. A v sobotu to pocíti aj Bernard Plavec.”

Ak príde dobrá ponuka, tak je otvorený aj zápasu v MMA alebo v boxe. Prioritou však ostáva postoj, v ktorom má plány získať titul vo váhe do 81 kg a byť práve ten, ku ktorému sa musia prebojovať ostatní.  Má záujem zápasiť s najlepšími a byť medzi najlepšími čo najdlhšie.

Súperov si neplánuje vyberať. „Koho mi dáte, toho zbijem”. Jedno meno však prezradil. Zápas s kým by považoval za veľkú motiváciu? Reč je o slovenskom kickboxerovi Vladovi Idranyiovi, ktorý je niekoľkonásobný šampión v kickboxe.

Fapšo bude v Bratislave domáci a teší sa na atmosféru, ktorá mu podľa jeho slov pridáva palivo do boja. Fapšov najbližší zápas môžete sledovať už 14. mája na Grand Opening RFA v NTC aréne.

Viac o téme: Sebastián Fapšo RFA Bernard Plavec
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube
  • Zdroj: RFA
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy