Attilu čaká náročný stret s minulosťou už o pár dní: Takú drzú hubu som už raz zavrel!

Attila Végh si v hlavnom zápase galavečera poradil s Patrikom KinclomAttila Végh si v hlavnom zápase galavečera poradil s Patrikom Kinclom Zdroj: Fight Night Challenge

BRATISLAVA - Attila Végh nastúpi do ringu 3.6.2022 proti Emanuelovi Newtonovi na akcii Fight Night Challenge 2 v Bratislave v NTC. Obaja sa stretli v rámci organizácie Bellator, v ktorej majú zhodné skóre 1-1. K ich tretiemu súboju, zároveň prvýkrát v boxe malo dôjsť už v decembri 2021, no Newton kvôli pozitívnemu testu napokon nemohol odcestovať na Slovensko.

Attila získal svoj cenný titul v poloťažkej váhe Bellatoru po zápase práve s Newtonom, ktorý ho o tento opasok neskôr pripravil. Newton ale túto prehru stále berie ako chybu zo strany rozhodcov. "Bol som v tom, že som prvý zápas vyhral a keď som napokon prehral, tak som bol na dne," povedal americký borec. "Nebudeme sa rozprávať cez meme alebo hashtagy, budeme sa baviť len skrz päste," pokračoval Newton. "Viem, že to nie je Instagram, ani predaj ponožek. Ale ponožky budem naďalej predávať a ešte uderím aj teba," konštatoval Attila s humorom, ktorý je mu typický. "Takú drzú hubu som už raz zavrel a ty budeš druhý," pokračoval slovenský MMA zápasník. 


Lístky na Fight Night Challenge 2 si môžete zakúpiť priamo TU!


Viac o téme: Attila Végh Emanuel Newton Fight Night Challenge
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy