Valábik už má všetkého dosť: Končím! Ostrý odkaz obmedzeným a zakomplexovaným ľuďom

Na snímke bývalý hokejista Boris Valábik Na snímke bývalý hokejista Boris Valábik Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

BRATISLAVA - Bývalý slovenský hokejový obranca Boris Valábik si vylial srdce na Facebooku, kde napísal rozsiahly status o tom, čo mu prekáža na virtuálnom svete sociálnych sietí.

"Aký prínos pre človeka má miesto, kde človek, čo nedoštudoval strednú školu vyučuje o medicíne, kde ten, kto študoval stavebnú škole rozpráva masám o súdnych procesoch, kde človek, čo nikdy nehral hokej vulgárne nadáva tým, ktorí jeho krajinu v hokeji reprezentujú. 

Kde sa znalcom geopolitiky stane človek, ktorý v živote nebol za hranicou, kde je najtvrdší chlap ten, ktorý by sa na ulici v reálnom svete ani ženy s dieťaťom nezastal a človeka, ktorému nadáva by sa bál spýtať na čas? Žiadny," nedával si servítku pred ústa v statuse.

"Facebook sa zmenil na miesto pre obmedzených, zakomplexovaných ľudí s pocitom menejcennosti, ktorí túžia byť videní a registrovaní, lebo v reálnom živote sa im to nepodarilo. V tomto svete už ja prínos pre svoj život nevidím a preto...," dodal expert RTVS a na záver pridal emotikon kývajúcej ruky, čím jasne naznačil, že spomínanej sociálnej sieti dáva zbohom. 

Viac o téme: Boris Valábik
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy