Fenomenálna Chochlíková už pozná meno súperky! Mané, Farkaš či Bartek v Brne nechýbajú rovnako

Monika Chochlíková a Tomáš TadlánekMonika Chochlíková a Tomáš Tadlánek Zdroj: Instagram/Tomáš Tadlánek

BRATISLAVA - Tomáš Tadlánek je dlhoročný tréner a zakladateľ úspešného Victory Gym Trenčín, ktorého rukami prešlo množstvo úspešných zápasníkov. Aktuálne má pod krídlami interkontinentálneho šampióna v thaiboxe Lukáša Mandinca, Jakuba Dobiáša, talentovanú Lenku Škundovú, no najväčším talentom, ktorý odchoval je jednoznačne Monika Chochlíková.

Už o pár dní, konkrétne 11.6. 2022 sa v Brne uskutoční akcia organizácie PML (Professional Muaythai League) s podnázvom The First Champion. Tento turnaj sa uskutoční v Brne s kapacitou takmer 1500 ľudí. Za vznikom a chodom organizácie stojí Tadlánek, ktorý už niekoľko rokov organizuje podarené gala v Trenčíne. Tentoraz sa spoločne s Róbertom Kajánkom, Mastom Jirkovským a Jirkom Appeltauerom rozhodol posunúť latku vyššie a v poradí tretia akcia organizácie sa koná v treťom meste. "Prvá akcia sa konala v Trenčíne, druhá v Žiline a teraz mierime do Brna. Je to pre nás niečo nové, no o to viac sa z toho tešíme. Veríme, že do Bobyhall príde množstvo fanúšikov postojárskeho bojového umenia, keďže na štartovke máme silné mená a dovolím si povedať, že každý zápas je atraktívny," prezradil Tadlánek, ktorý pred pár dňami absolvoval zápas v Abu Dhabi, kde nestačil po troch kolách na body na thajského súpera. 

V Brne sa bude bojovať o prestížny a prvý opasok PML, v súboji do ktorého sa postaví Melvin Mané, ktorý nedávno zaujal na Oktagon Underground bleskurýchlym knokautom. Jeho súperom bude v postoji legendárny Ivan Bartek z Nového Mesta nad Váhom. Zverenec Attilu Végha z Trnavy Denis Farkaš sa v ringu stretne s českou legendou Jirkom Jarošom. Obrovským ťahákom bude aj zápas spomínanej majsterky sveta a európy Moniky Chochlíkovej, ktorá má aktuálne v MMA skóre 3-0. "Monike bolo v Európe neskutočne ťažké nájsť súperku. 9 súperiek ponuku na zápas odmietlo z rôznych dôvodov. Nakoniec hodenú rukavicu zobrala skúsená Francúzska Juliette Lacroix. Obe bojovníčky sa spolu stretli v roku 2018 vo finále Majstrovstiev Európy Muaythai IFMA, kde vtedy po 3.kolách zvíťazila Monika na body. No tentoraz idú ale profi pravidlá. Francúzska má obrovské skúsenosti, je 2-násobná vicemajsterka Európy IFMA s nepríjemným agresívnym štýlom. Takže zápas bude prebiehať vo veľkom tempe a diváci sa môžu tešiť na zápas svetovej kvality Muaythai," prezradil skúsený tréner, organizátor a promotér pre Svet MMA. 

Viac o téme: Monika Chochlíková Tomáš Tadlánek PML
  • Autor: © Zoznam/Robert Kmeťo
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy