Vrátia tieto nepríjemné reči Conora do klietky? Masvidal nezabudol spomenúť kokaín

Conor McGregorConor McGregor Zdroj: SITA/AP/John Locher)

BRATISLAVA - Conor McGregor by sa mohol čoskoro vrátiť do klietky UFC. Posledný duel absolvoval proti Dustinovi Poirierovi v rámci júla 2021, v ktorom si zlomil nohu a musel podstúpiť dlhú rekonvalensenciu.

Fanúšikovia pôvodne špekulovali, že by sa mohol vrátiť vo veľkom štýle v titulovom súboji proti Charlesovi Oliveirovi. Tieto úvahy aktuálne nie sú reálne nielen kvôli tomu, že známy Ír posledné dva zápasy prehral, ale aj vďaka jeho vyjadreniam. Conor totiž sám konštatoval, že by sa chcel vrátiť do zápasového tempa nie v ľahkej váhe, ale vo welteri. Aj preto je stále reálnejšie, že by sa mohol čoskoro postaviť Jorgemu Masvidalovi, ktorý rovnako ako Conor v posledných súbojoch nestačil na svojich súperov.

Jorge si pripravil pre McGregora ďalší dôvod na návrat do klietky. „Samozrejme, predtým ako sa tento chlap predávkuje kokaínom a k zápasu nedôjde, ja nebudem môcť zarobiť ľahké prachy tým, že mu dám do držky. Poďme si po tú výplatu. Poďme na to a spravme najväčší PPV turnaj predtým, než si tento chlap ublíži alebo ublíži niekomu inému," konštatoval podľa MMA Fighting Masvidal. 

Viac o téme: Conor McGregor UFC Jorge Masvidal
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy