Počas MS ju urazila slovenská redaktorka: Jessica Campbellová si našla lukratívne miesto!

Bývalá kanadská hokejistka Jessica Campbellová na lavičke nemeckej reprezentácieBývalá kanadská hokejistka Jessica Campbellová na lavičke nemeckej reprezentácie Zdroj: Profimedia

SEATTLE - Bývalá kanadská hokejistka Jessica Campbellová sa stala asistentkou trénera Dana Bylsmu v tíme AHL Coachella Valley Firebirds. Ten bude vo svojej prvej sezóne farmou klubu NHL Seattle Kraken.

Campbellová strávila uplynulý rok v rozvojovom programe najvyššej juniorskej hokejovej ligy v USA a bola asistentkou trénera nemeckej reprezentácie Toniho Söderholma na majstrovstvách sveta mužov v Helsinkách. "Uplynulé tri roky som trávila viac času svojím rozvojom a snažila som sa vytvoriť si príležitosti pre svoj rast. Načerpala som znalosti, aby som sa dostala do tejto pozície. Som nadšená, že to teraz môžem predať Coachelle," povedala Campbellová.

Trénerom tímu bude Dan Bylsma, ktorý na adresu svojej asistentky povedal: "Všetko, čo som hľadal pre to, aby som mal dobrého asistenta, ma priviedlo k Jessice."

Campbellová bola súčasťou kanadského reprezentačného programu a tri sezóny odohrala za Calgary Inferno v Kanadskej ženskej hokejovej lige. "Prináša na túto pozíciu veľa dobrých vlastností a myslíme si, že dokáže pracovať s našimi mladými hráčmi a zlepšovať ich. Nebrali by sme ju, keby sme si nemysleli, že je toho schopná," povedal pre zámorské médiá Ron Francis, generálny manažér Seattlu Kraken.

Viac o téme: AHL Dan bylsma Ron Francis Seattle Kraken Jessica Campbellová Coachella Valley Firebirds
  • Autor: © Zoznam
  • Twitter/Seattle Kraken
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy