VIDEO Sagan počas etapy žartoval s Contadorom: Chceš sa vymeniť? Nech sa páči

Peter SaganPeter Sagan Zdroj: Profimedia

CARCASSONNE - Slovenský cyklista Peter Sagan absolvuje tento rok už svoju 11. Tour de France. Napriek tomu, že zatiaľ žiadnu etapu nevyhral, fanúšikom sa pripomína každý deň. Najnovšie pobavil cyklistických nadšencov počas rozhovoru so svojím bývalým tímovým kolegom Albertom Contadorom, ktorý sa odohral počas sobotnej etapy.

14. etapa mala kopcovitý charakter a Sagan sa v nej pohyboval na zadných pozíciach pelotónu. Zastavil sa pri ňom na motorke aj Alberto Contador, ktorý momentálne pôsobí ako expert pre televíziu Eurosport. "Vždy na plno?" opýtal sa víťaz všetkých troch Grand Tour slovenského cyklistu. "Každý deň," odpovedal Sagan. 

Následne prišla od Contadora otázka, ktorá všetých pobavila. "Chceš sa vymeniť, Peter?" Sagan neváhal ani sekundu a svoje miesto na sedele bicykla by si okamžite rád vymenil. Obaja sa potom zasmiali. 

Trojnásobný majster sveta zavesil video na sociálnu sieť Instagram, kde k nemu pridal popis, že mu bolo cťou byť s Contadorom v jednom tíme. Zároveň doplnil: "Mimochodom, môžeme si vo štvrtok vymeniť miesto na Hautacam (stúpanie najvyššej kategórie, ktoré na pelotón čaká v 18. etape, pozn. red)? Ty jazdíš na mojom bicykli a ja na tvojej motorke."

Petra Sagana a celý pelotón dnes čaká prvá zvlnená etapa v Pyrenejách, ktorá má jazdcov pripraviť na dve náročné prekážky, ktoré ich budú čakať v stredu a vo štvrtok. 

Viac o téme: Tour de France Peter Sagan Alberto Contador
  • Autor: © Zoznam/Martin Turčin
  • Instagram/petosagan
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Videá