VIDEO Kontroverzný moment, ktorý rozpútal šarvátku: Chelsea by rozhodcu najradšej roztrhala!

Thomas Tuchel a Antonio Conte v šarvátke, ktorá vznikla po záverečnom hvizdeThomas Tuchel a Antonio Conte v šarvátke, ktorá vznikla po záverečnom hvizde Zdroj: SITA/AP/Ian Walton

LONDÝN - Futbalisti Chelsea remizovali na domácom štadióne s mestským rivalom Tottenhamom Hotspur 2:2. Vyrovnávajúci gól Tottenhamu prišiel v posledných sekundách a po záverečnom hvizde sa takmer strhla bitka trénerov oboch mužstiev.

Konfrontácia Antonia Conteho s Thomasom Tuchelom nastala chvíľu po tom, čo sa udial kontroverzný moment, po ktorom prišiel vyrovnávajúci gól.

Rozhodca stretnutia Anthony Taylor sa už v minulosti postaral o niekoľko kontroverzných verdiktov proti londýnskej Chelsea. Tentokrát to už ale podľa veľkej väčšiny fanúšikov už naozaj prehnal. Na videu nižšie môžete vidieť, ako Cristian Romero potiahol za vlasy Marca Cucurellu priamo pred zrakom hlavného arbitra. Ten situáciu neposúdil ako faul, vďaka čomu vznikol vyrovnávajúci gól na 2:2 v záverečných sekundách stretnutia.

Tréner Chelsea Thomas Tuchel si nebral servítku pred ústa: "Možno by to bolo lepšie, keby nerozhodoval zápasy Chelsea," povedal na adresu rozhodcu Anthonyho Taylora.

"Ale úprimne, máme tiež VAR, ktorý pomáha robiť správne rozhodnutia. Odkedy sa môžu hráči ťahať za vlasy, odkedy to tak je? Potiahnite niekoho iného za vlasy, zostaňte na ihrisku a zaútočte na posledný roh. Toto je pre mňa bez akéhokoľvek vysvetlenia a nechcem to prijať. Oba góly by nemali platiť a je to spravodlivý výsledok, pretože sme boli brilantní a zaslúžili sme si vyhrať. Toto je môj uhol pohľadu," vyhlásil Tuchel po zápase tréner Chelsea.

Ani Thomas Tuchel, ani Antonio Conte nebudú môcť byť na lavičke svojich tímov v nasledujúcich zápasov anglickej Premier League. Obaja dostali totiž dodatočne červenú kartu. "Tak dobre - nemôžem trénovať, ale rozhodca môže pískať ďalší zápas," povedal rozčarovaný Tuchel.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 8
Viac o téme: Antonio Conte Tottenham Hotspur Chelsea FC Thomas Tuchel Cristian Romero Anthony Taylor
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/LeBron Cassidy
  • Zdroj: športky, standard.co.uk

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy