VIDEO V Montreale zažil najkrajší týždeň v kariére: Carreno-Busta získal najcennejší titul

Španielsky tenista Pablo Carreno-Busta sa stal víťazom turnaja Masters 1000 v MontrealeŠpanielsky tenista Pablo Carreno-Busta sa stal víťazom turnaja Masters 1000 v Montreale Zdroj: SITA/AP/Paul Chiasson/The Canadian Press

MONTREAL - Španielsky tenista Pablo Carreno-Busta sa stal víťazom turnaja Masters 1000 v Montreale. Vo finále dvojhry zdolal ôsmeho nasadeného Poliaka Huberta Hurkacza 3:6, 6:3, 6:3 a dosiahol životný úspech. Pre Carrena-Bustu je to celkovo siedmy titul na okruhu ATP, prvý na podujatí s prívlastkom Major.

"Byť šampiónom turnaja Masters 1000 je skvelý pocit. V Montreale som zažil najkrajší týždeň v kariére a získal najcennejší titul. Prvá polovica sezóny mi nevyšla podľa predstáv, no snažil som sa myslieť pozitívne a tvrdo na sebe pracovať. Toto je odmena za všetku tú drinu. Chcem sa poďakovať celému môjmu tímu za podporu," uviedol pre akreditované médiá Carreno-Busta, ktorý pripravil Hurkaczovi prvú finálovú prehru na ATP Tour a vo svetovom rebríčku sa posunul na 14. miesto.

dvojhra - finále:
Pablo Carreno-Busta (Šp.) - Hubert Hurkacz (Poľ.-8) 3:6, 6:3, 6:3

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 25
Viac o téme: Hubert Hurkacz Pablo Carreno-Busta ATP Masters 1000 v Montreale
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube/Tennis TV
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy