Fanúšikovia horskej cyklistiky, tešte sa – už túto nedeľu sa koná KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón!

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratónKAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón Zdroj: Sportmedia

Jesenné prostredie Malých Karpát, tri krásne trate a žrebovanie o bicykel značky Scott – nielen to čaká na súťaživých priaznivcov horskej cyklistiky už v nedeľu 25. septembra 2022 na Kaktus Bike Bratislavskom MTB maratóne – čaká ich toho oveľa viac!

  • Kategória pretekov:
  • Miesto: Bratislava Rača – Amfiteáter, Knižkova dolina
  • Dátum: 25. september 2022 (nedeľa)
  • Štart pretekov: 10.00 hod.
  • Štartovné: 20 € online, 30 € na mieste (registrácia sa uzatvára o 9.30 hod.)
  • Online registrácia TU

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón bude aj v tomto roku finálovými pretekmi Župného pohára. Všetci pretekári budú automaticky zaradení do žrebovania o bicykel značky Scott, ktorý do tomboly venoval hlavný partner – Kaktus Bike.

Tri trate v nádhernej prírode Malých Karpát

Súťažiaci sa môžu registrovať na tri trate, ktoré sú rovnaké ako minulý rok. Čaká na nich štvrťmaratónska trať dlhá 22 km s prevýšením 531 m, polmaratónska trať dlhá 52 km s prevýšením 1255 m a napokon aj najnáročnejšia, maratónska trať dlhá 80 km s prevýšením 2033 m.

Pretekári získajú v cene štartovného aj občerstvenie na občerstvovacích staniciach. Počas pretekov sa budú na tratiach pohybovať aj pojazdní záchranári a servisáci, ktorí sa budú starať o bezpečnosť súťažiacich.

NOVINKA: Všetci pretekári do 18 rokov majú štartovné ZADARMO.

KAKTUS BIKE Bratislavský MTB Galéria fotiek (6) Zdroj: Sportmedia

Bicyklový deň pre celú rodinu

V areáli Letného kúpaliska pod Amfiteátrom v Knižkovej doline budú cez deň prebiehať aj detské bicyklové preteky – pre deti od 2 do 7 rokov. Deti budú rozdelené podľa pohlavia a veku do viacerých kategórií. Tešiť sa môžu aj na sprievodný program. A čo je dôležité; štartovné na detské preteky je úplne ZADARMO.

Svoje deti môžete registrovať hneď teraz – na tomto linku.

Nezmeškajte online registráciu

Pri online registrácii ušetríte až 33 % (10 eur) a prebieha do polnoci 22. septembra 2022. Keď sa zaregistrujete online a uhradíte štartovné, stačí, keď si prídete v nedeľu ráno od 7.00 hod. vyzdvihnúť štartovací balíček, štartové číslo a tiež podpíšete prehlásenie o štarte na vlastnú zodpovednosť.

Každý pretekár dostane štartovací balíček v hodnote 10 eur a po dojazde do cieľa bude k dispozícii jedlo a pitie zadarmo.

Ak nestihnete online registráciu

Registrovať sa budete môcť aj na mieste za plnú sumu – 30 eur. Registrácia bude prebiehať v Amfiteátri v Knižkovej doline v Rači v nedeľu, 25. septembra od 7.00 do 9.30 hod.

Viac na: www.bratislavskymtbmaraton.sk

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 6
Viac o téme: KAKTUS BIKE Bratislavský MTB maratón