Fight Night Challenge prekvapila fanúšikov: V decembri nás čaká aj "Súboj legiend"!

Václav Sivák vs Tomáš Deák na FNC 3Václav Sivák vs Tomáš Deák na FNC 3 Zdroj: Fight Night Challenge

BRATISLAVA - Organizácia Fight Night Challenge odhalila v poradí tretí kompletný súboj, ktorý prebehne 27.12.2022 v Bobyhall v Brne pod pravidlami boxu. Tentokrát sa proti sebe postavia dve legendy bojového športu, ktorými sú Václav Sivák a Tomáš Deák.

Zatiaľ čo Sivák je majstrom sveta v kickboxe, jeho náprotivok je svetový šampión v MMA v organizácii Fight Night Global a v Oktagon MMA získal titul v bantamovej váhe v roku 2019. Deák je aktuálne bojovníkom ruskej organizácie ACA, aj to je jeden z faktorov, pre ktorý informácia z dielne FNC mnohých prekvapila.

"Súboj legiend" sa tak priradí k už oznámeným zápasom, medzi ktorými nechýba boxerský duel Bartl vs Ryšavý, pred pár dňami navyše organizácia oznámila celebritný duel medzi Flexkingom a Imim "Baronom" Štefánikom. Medzi jednotlivcami, ktorých tváre už organizácia odhalila nechýba ani raper Tresor.

Všetky zápasy na decembrovej karte prebehnú podľa boxerských pravidiel, chýbať by nemali ani ďalšie známe tváre z bojového či celebritného prostredia. 

Viac o téme: Tomáš Deák Václav Sivák FNC
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy