Kmotrík st. reaguje na koniec syna: Kam povedú jeho kroky? Výstražné slová pre fans Slovana

Na snímke zľava tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss starší a Ivan Kmotrík mladší Na snímke zľava tréner ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss starší a Ivan Kmotrík mladší Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

BRATISLAVA - Ivan Kmotrík ml. skončil vo funkcii generálneho riaditeľa futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava. Ako uviedol na klubovom webe, po náhlom prepustení celého tímu jeho najbližších spolupracovníkov si ďalej nevie predstaviť svoje pokračovanie vo funkcii.

V klube slovenského šampióna nastalo zemetrasenie po prehre v 2. zápase skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy, v ktorom Slovan prehral v Jerevane s tamojším Pjunikom 0:2.

Majiteľ, prezident a predseda predstavenstva klubu Ivan Kmotrík starší potvrdil, že v Slovane po tejto prehre skončili športový riaditeľ Richard Trutz a rovnako aj všetci skauti.

podnikateľ Ivan Kmotrík starší Galéria fotiek (2) Ivan Kmotrík starší (vľavo) so synom Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

Futbal nás už až tak nenapĺňa

Dnes pre RTVS v krátkosti zhodnotil aj koniec svojho syna vo funkcii. "Pred mesiacom sme sa dohodli, že pôjde skôr do nejakej štruktúry v rámci Mediaprintu (spoločnosť Kmotríkovcov) a tam bude užitočnejší. Futbal nás už až tak nenapĺňa, to je všetko," otvorene priznal Kmotrík starší, čím naznačil aj to, že klub bude možno v dohľadnej dobe na predaj.

A kto bude mať teraz na starosti skladbu kádra a skauting? "Máme dosť ľudí, načo nám je päť skautov. Veď nejdeme zajtra kupovať Maradonu. Zatiaľ si to bude robiť Vlado Weiss st. a predsa máme aj finančného šéfa, viceprezidenta, takže neviem, v čom by mal byť problém," reagoval Ivan Kmotrík starší.

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. Ivan Kmotrík st.
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Facebook/Šport v RTVS
  • Zdroj: TASR, športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy