VIDEO Slovenské trápenie, to už ani nie je možné: Zahodili sme čistý gól a trafili brvno!

Sprava: Erik Jirka a Róbert Boženík, obaja zo Slovenska, Badavi Hüseynov, brankár Shahrudin Mahammadaliyev a Bahlul Mustafadze, všetci z AzerbajdžanuSprava: Erik Jirka a Róbert Boženík, obaja zo Slovenska, Badavi Hüseynov, brankár Shahrudin Mahammadaliyev a Bahlul Mustafadze, všetci z Azerbajdžanu Zdroj: SITA/Martin Medňanský

TRNAVA - Slovenská futbalová reprezentácia neuspela v premiérovom vystúpení pod vedením talianskeho trénera Francesca Calzonu. Vo štvrtkovom stretnutí 3. skupiny C-divízie Ligy národov prehrala v Trnave s Azerbajdžanom 1:2.

Hostí poslal do vedenia v 44. minúte Renat Dadašov, v nadstavenom čase druhého polčasu vyrovnal z jedenástky Erik Jirka, ale v 90.+5 min rozhodol o výsledku Hodžat Haghverdi.

Slováci mali viacero možností na skórovanie, ale opäť doplácame na náš najväčší problém - slabú koncovku. Svedčia o tom aj dve príležitosti vo videu.

V 30. minúte sme si vypracovali jasnú šancu, Regáli odcentroval sprava a Jirka hlavičkoval vo výhodnej pozícii tesne nad odkrytú bránku. Takéto šance by jednoducho mali končiť gólom. Oveľa bližšie k otvoreniu skóre sa dostal Bero, keď z hranice veľkého vápna ľavačkou trafil brvno a lopta sa odrazila von.

Viac o téme: Slovensko Azerbajdžan Liga národov Matúš Bero Erik Jirka
  • Zdroj: TASR, športky