VIDEO Čepo sa s tým nemaže nielen v klietke: V piatej lige potešil svoj tím výstavným gólom!

Vlasto ČepoVlasto Čepo Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Zápasník MMA Vlasto Čepo (9-2) sa predviedol v plnej paráde mimo klietky. Rodák zo Srbska sa netají tým, že pred tým ako začal s boxom a MMA hrával futbal v Srbsku. Po príchode na Slovensko obliekal dres Veľkého Krtíša, ktorý potešil výstavným gólom v rámci víkendu po návrate na trávnik po šiestich rokoch.

Čepo sa dostal na ihrisko na záverečných 20 minút a v súboji MFK Baník Veľký Krtíš - Partizan Čierny Balog za stavu 0:2 znížil na finálny stav z pohľadu Krtíša na 1:2 umiestnenou hlavičkou. "Cez rozvičku som chalanom hovoril, že dám gól hlavou a to sa napokon aj v 82. minúte stalo," konštatoval Čepo.

Bojovník Oktagonu okrem strieľania gólov všetkých súperov ukončil v prvom kole v rámci kariéry v MMA, čím je rozhodne výnímočným zjavom. Posledne si poradil s Ivanom Jakvjevičom po 77-ich sekundách na submisiu. Naplánovaný má aktuálne ďalší súboj v rámci CFC Malta proti Antoniovi Zovakovi (6-2) na november tohto roku.

Fanúšikov Oktagonu zaujímalo, či sa Čepo nepredstaví v súboji proti Matejovi Peňázovi (6-1), ktorý si posledne pripísal prvú prehru v profi-kariére v Dana White´s Contender Series. Aj napriek želaniu Čepa či fanúšikov domácej organizácie zatiaľ súboj Čepo vs Peňáz ohlásený nebol.

Viac o téme: Oktagon MMA Vlasto Čepo Baník Veľký Krtíš
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo