Herc bol dôležitou súčasťou pri zrode remízy Zürichu: V bláznivom zápase padlo 8 gólov

Momentka zo zápasu Grasshoppers Zürich - SionMomentka zo zápasu Grasshoppers Zürich - Sion Zdroj: gcz.ch

ZÜRICH - Slovenský futbalový reprezentant Christián Herc asistoval pri dvoch góloch tímu Grasshoppers Zürich, ktorý remizoval v sobotnom stretnutí 10. kola švajčiarskej ligy s FC Sion 4:4. Dvadsaťštyriročný stredopoliar prihral na tretí a štvrtý gól domácich, ktorí neudržali sľubný náskok 4:1.

Hostia dokázali zachrániť bod, keď skórovali trikrát v priebehu 75.-85. minúty. Herc nastúpil v základnej zostave Grasshoppers a hral do 85. minúty. Klub z Zürichu nevyužil možnosť preskočiť súpera v tabuľke, figuruje na 5. mieste o bod za Sionom.

Viac o téme: Sion Christián Herc Grasshoppers Zürich