VIDEO Barcelona odčinila prehru s Interom: Pedri vrátil katalánskeho giganta na ligový trón

Pedri a Gavi oslavujú gól BarcelonyPedri a Gavi oslavujú gól Barcelony Zdroj: SITA/AP/Joan Monfort

BARCELONA - Futbalisti FC Barcelona zdolali v nedeľnom zápase 8. kola španielskej La Ligy doma Celtu Vigo 1:0.

O siedmom ligovom víťazstve Kataláncov v sérii rozhodol gól Pedriho zo 17. minúty. Barcelona je späť na čele tabuľky, ktorú vedie o skóre pred Realom Madrid. Celta je jedenásta.

Villarreal prehral na ihrisku Realu Sociedad San Sebastián 0:1. Domáci zaznamenali tretí triumf za sebou a posunuli sa na 6. miesto. Villarreal figuruje na deviatej priečke.

V ďalšom zápase hráči FC Cadiz remizovali s Espanyolom Barcelona 2:2. Betis Sevilla hral nerozhodne s Realom Valladolid 0:0. Hostia hrali od 35. minúty bez Germana Pezzellu, ktorý dostal červenú kartu, no Valladolid početnú prevahu nevyužil. Betisu patrí v tabuľke 5. miesto.