VIDEO Valencia iba remizovala doma s posledným tímom, Atlético zdolalo Bilbao

Edinson Cavani sa teší z góluEdinson Cavani sa teší z gólu Zdroj: Profimedia

VALENCIA - Futbalisti Valencie iba remizovali v sobotnom dueli 9. kola španielskej ligy doma s posledným tímom tabuľky Elche 2:2.

Po dva góly zaznamenali Edinson Cavani i Pere Milla. Valencia je v tabuľke priebežne siedma, Elche získalo iba tretí bod a stále čaká na víťazstvo.

Girona remizovala doma s Cadizom 1:1, keď bod pre nováčika zabezpečil v 11. minúte nadstaveného času útočník Cristhian Stuani z pokutového kopu. Girona odvrátila hrozbu štvrtej prehry za sebou, Cadiz po tretej remíze v rade zostal na predposlednej priečke.

Mallorca v zostave s Valjentom nestačila na Sevillu

Futbalisti RCD Mallorca v zostave so slovenským obrancom Martinom Valjentom prehrali v sobotnom dueli 9. kola španielskej ligy doma s FC Sevilla 0:1. Hostia sa na nich v tabuľke bodovo dotiahli a patrí im 13. miesto.

Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili v 9. kole španielskej La Ligy na pôde Athletica Bilbao 1:0 gólom Antoina Griezmanna zo 47. minúty. "Los Colchoneros" sa v neúplnej tabuľke posunuli na 3. miesto.