VIDEO Ronaldo sa proti Newcastlu postaral o kuriózny moment: Namiesto gólu prišla žltá karta!

Cristiano Ronaldo a AntonyCristiano Ronaldo a Antony Zdroj: SITA/AP/Dave Thompson

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United remizovali v nedeľnom zápase 11. kola Premier League s Newcastlom 0:0. Hostia tak na svojho súpera strácajú v tabuľke na šiestej pozícii naďalej jeden bod.

Len druhýkrát v tejto sezóne nastúpil do ligového stretnutia v základe Cristiano Ronaldo. Portugalčan sa v druhom polčase postaral o kurióznu situáciu, keď brankárovi hostí Nickovi Popovi vzal loptu predtým, ako rozohral, a poslal ju do bránky.

Nahnevaný Ronaldo tvrdil, že volný kop rozohral Fabian Schar, čo by znamenalo, že mohol skórovať skôr, ako Nick Pope zareagoval.Domáci kanonier za to obdržal žltú kartu.

Rozohrávka nasledovala po neuznanom góle Ronalda, ktorý neplatil pre ofsajd. Ronaldo následne v 72. minúte Rashforda, z čoho nebol 37-ročný portugalsky reprezentant vôbec nadšený.

Viac o téme: Cristiano Ronaldo Manchester United Newcastle United FC
  • Zdroj: TASR, športky