VIDEO Infarktový záver madridského derby: Falcao svojmu niekdajšiemu klubu zasadil krutú ranu!

Radamel FalcaoRadamel Falcao Zdroj: Profimedia

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid remizovali v utorňajšom stretnutí 10. kola najvyššej španielskej súťaže s Rayom Vallecanom 1:1.

Domácich poslal do vedenia v 20. minúte Álvaro Morata, v drese hostí vyrovnal v nadstavenom čase z jedenástky bývalý hráč Atlética Radamel Falcao. Atlético nezvíťazilo po troch úspešných dueloch, na tretej priečke zaostáva o dva body za FC Barcelona, Katalánci odohrali o zápas mene

Hráči FC Sevilla remizovali s FC Valencia 1:1. Na rýchly gól hosťujúceho Edinsona Cavaniho odpovedal v 86. minúte Erik Lamela. Hlboko v nadstavenom čase dostal červenú kartu za faul domáci Kike Salas a následnú jedenástku nepremenil Jose Gaya a nezabezpečil Valencii všetky tri body. Getafe remizovalo s Athleticom Bilbao 2:2.