Koniec parádnej série: Tatran Prešov po dlhých desiatich ligových kolách našiel premožiteľa!

Tréner MFK Tatran Liptovský Mikuláš Marek PetrušTréner MFK Tatran Liptovský Mikuláš Marek Petruš Zdroj: TASR/Roman Hanc

LIČARTOVCE - Futbalisti Spartaka Myjava vyhrali v utorňajšej dohrávke 11. kola druhej najvyššej slovenskej súťaže v Ličartovciach nad Tatranom Prešov 1:0. O jediný gól stretnutia sa v 62. minúte postaral Stanislav Olejník.

Hostia tak poskočili v tabuľke zo šiesteho na štvrté miesto. Ich utorňajší súper, ktorý hral od vylúčenia Martina Pribulu v 75. minúte v početnej nevýhode, je naďalej na čele súťaže. Pred druhými Košicami má náskok tri body.

Myjava zároveň ukončila 13-zápasovú víťaznú sériu Prešova, ktorý naplno zabodoval vo všetkých posledných desiatich ligových súbojoch a pomedzi to pridal aj tri pohárové víťazstvá.

Dohrávka 11. kola II. ligy:

FC Tatran Prešov - Spartak Myjava 0:1 (0:0)
Gól: 62. Olejník. Rozhodoval: Gemzický, ŽK: Flamik, Pekár (obaja Myjava), ČK: 75. Pribula (Prešov) po 2. ŽK, 1086 divákov

Viac o téme: Spartak Myjava 1. FC Tatran Prešov Stanislav Olejník
  • Zdroj: TASR, Športky