VIDEO Tri neuznané góly, pivo na ľade a prerušený zápas: Fanúšikovia Devils penili!

Prerušený zápas medzi Torontom a New Jersey po tom, ako fanúšikovia hádzali predmety na ľadovú plochuPrerušený zápas medzi Torontom a New Jersey po tom, ako fanúšikovia hádzali predmety na ľadovú plochu Zdroj: SITA/AP/Adam Hunger

NEWARK - Nočný zápas NHL medzi New Jersey a Torontom bol výrazne poznačený výkonom rozhodcov. Domácim v zostave s Tomášom Tatarom neuznali až tri góly a to sa fanúšikom Devils vôbec nepáčilo a ľadovú plochu zahádzali rôznymi predmetmi.

Prvý gól neuznali rozhodcovia pre kontakt s brankárom, druhý pre narazenie brankára Tomášom Tatarom a tretí bol podľa arbitrov dotlačený do bránky korčuľou. 

Fanúšikovia na tribúnach nevedeli prekonať trpké rozhodnutia a na ľadovú plochu začali hádzať poháre s pivom a ďalšie predmety. Rozhodcovia zápas na niekoľko minút prerušili a hostia z Toronta dokonca odišli aj do kabín. 

Frustrovaní však neboli iba fanúšikovia, ale aj domáci hokejisti. Tí nakoniec zápas nezvládli a s Maple Leafs prehrali 1:2. Prerušili tak sériu 13 výhier v rade a pripísali si prvú prehru po takmer mesiaci. 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 8
Viac o téme: Tomáš Tatar New Jersey Devils Toronto Maple Leafs
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Sportsnet, World Hockey Report
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy