Klub FC DAC 1904 spustil predaj permanentiek na jarnú polsezónu

Predaj permanentných vstupeniek na jarnú časť sezóny bude prebiehať do VianocPredaj permanentných vstupeniek na jarnú časť sezóny bude prebiehať do Vianoc Zdroj: FC DAC 1904

Polovica sezóny je už za nami, ale to najlepšie nás ešte len čaká! Žlto-modrí bojujú o vrchné priečky tabuľky a k tomu, aby sa tam pohybovali aj koncom mája, potrebujú podporu z tribún.

Skutočne silní budú totiž len so svojimi fanúšikmi. Jar bude opäť zaujímavá, oplatí sa preto vidieť každý zápas na vlastné oči.

Zakúpte si polsezónnu permanentnú vstupenku na jarnú časť a prekvapte svojich blízkych či seba na Vianoce! Permanentku nájdete na Predpredaj.sk.

Pri online nákupe je potrebné vybrať doručenie poštou alebo osobné prevzatie. Osobne si môžete permanentku prevziať v pokladniach MOL Arény alebo v DAC store po predložení kupónu, potvrdzujúceho objednávku polsezónnej permanentky. Tá bude žiadateľovi zaslaná e-mailom.

Netrápte sa s nákupom jednorazových vstupeniek, kúpte si permanentku pre jarnú časť ešte pred Vianocami, vyberte si vlastné miesto a využite ďalšie zľavy, ktoré sú s ňou spojené. Užite si futbalové emócie s DAC-om!

Predaj permanentných vstupeniek na Galéria fotiek (2) Zdroj: FC DAC 1904

  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Tlačová správa
  • PR článok
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy