Lístky na Slovan idú na dračku: Sme prekvapení, ako fanúšikovia zareagovali

Na snímke futbalisti Slovana Eric Ramirez (chrbtom) a Myenty Abena sa tešia medzi fanúšikmi po strelení gólu počas zápasu 5. kola H-skupiny Európskej konferenčnej ligy Na snímke futbalisti Slovana Eric Ramirez (chrbtom) a Myenty Abena sa tešia medzi fanúšikmi po strelení gólu počas zápasu 5. kola H-skupiny Európskej konferenčnej ligy Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

BRATISLAVA - Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava od štvrtka spustil voľný predaj pre všetkých záujemcov o vstupenky na osemfinále Európskej konferenčnej ligy.

"Belasí" odohrajú domáci osemfinálový zápas vo štvrtok 16. marca na Tehelnom poli, súpera spoznajú po žrebe v závere februára. Po prvom dni spustenia voľného predaja má svoju vstupenku už viac než 7000 fanúšikov.

"Sme veľmi príjemne prekvapení, ako fanúšikovia zareagovali na spustenie vianočného predaja vstupeniek na osemfinále Európskej konferenčnej ligy. Po prvom dni od spustenia voľného predaja sme prekročili celkové číslo 7 000 vstupeniek.

Veľmi radi vidíme, že slovanisti a slovanistky chcú prísť na osemfinále, aj keď ešte nepoznajú meno súpera. Uvidia však svoj Slovan, a to v najväčšom zápase za viac než 50 rokov.

Predaj vstupeniek naďalej prebieha a ak ešte naši priaznivci váhajú nad vianočným darčekom, stále môžu sebe či blízkym dopriať pod stromček tento jedinečný futbalový zážitok," povedal pre oficiálnu webovú stránku Slovana marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava Európska konferenčná liga
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy