Aby presvedčil, nepotreboval veľa: Nigérijský mladík plánuje pozdvihnúť výkony Trenčanov

Sprava: Chinonso Emeka z AS Trenčín a Dominik Veselovský z FC DAC 1904 Dunajská Streda a Dominik Hollý z AS TrenčínSprava: Chinonso Emeka z AS Trenčín a Dominik Veselovský z FC DAC 1904 Dunajská Streda a Dominik Hollý z AS Trenčín Zdroj: SITA/Tomáš Somr

TRENČÍN - Nigérijský futbalista Chinonso Emeka podpísal nový kontrakt s AS Trenčín. Informoval o tom oficiálny web fortunaligistu.

Dvadsaťjedenročný útočník prišiel z belgického KAA Gent už v lete, no zdravotné problémy a zranenie mu dlho nedovolili ukázať všetky prednosti. Štyri ligové štarty a dve pohárové vystúpenia v druhej polovice jesene však rozhodli o podpise novej dlhodobej zmluvy.

"Som veľmi šťastný, že klub prišiel tak skoro po podpise prvého kontraktu s ponukou dlhodobej zmluvy. Pre každého hráča je potešiteľné, keď cíti dôveru vo svoje schopnosti," povedal Emeka, ktorý sa zžil nielen s klubom. "Cítim sa tu ako doma. Všetci ma veľmi podporujú. Som presvedčený, že to je miesto, kde môžem výrazne napredovať."

S podpisom nového kontraktu prichádzajú väčšie očakávania. "Viem, že budem viac sledovaný. Treba robiť postupné kroky. Môj prvý cieľ je zlepšenie konzistencie výkonov. Chcem ukázať, že si zaslúžim byť v AS Trenčín. Viem, že tímu môžem dať ešte oveľa viac. S pribúdajúcim časom budem lepší. Dostal som šancu a chcem ju využiť. Nechcem sklamať klub a fanúšikov," dodal Emeka.

Viac o téme: AS Trenčín Chinonso Emeka
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Facebook/AS Trenčín
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy