Petra Vlhová si po dlhej dobe opäť vyskúšala zjazd, za najlepšími výrazne zaostala

Slovenka Petra Vlhová počas zjazdu Svetového pohára alpských lyžiarok v rakúskom ZauchenseeSlovenka Petra Vlhová počas zjazdu Svetového pohára alpských lyžiarok v rakúskom Zauchensee Zdroj: TASR/AP/Giovanni Maria Pizzato

ST. MORITZ - Americká lyžiarka Isabella Wrightová dosiahla najrýchlejší čas v prvom tréningu na piatkový zjazd Svetového pohára vo švajčiarskom St. Moritzi.

Druhá bola v stredu s odstupom 32 stotín sekundy najväčšia favoritka Talianka Sofia Goggiová, tretie miesto obsadila Rakúšanka Christina Agerová s mankom 0,59 s.

Slovenka Petra Vlhová, ktorá absolvuje premiérové preteky v rýchlostných disciplínach v tejto sezóne, mala 43. najrýchlejší čas, za víťazkou zaostala o 3,49 s.

Líderka celkového poradia Svetového pohára Mikaela Shiffrinová skončila siedma so stratou 1,60 s na svoju krajanku Wrightovú.

Zajtra je na programe druhý meraný tréning.

Viac o téme: Petra Vlhová Tréning Mikaela Shiffrinová St. Moritz Zjazd Sofia Goggiová Isabella Wrightová
  • Zdroj: Športky