Fanúšik AS Trenčín sa stal na deň súčasťou tímu a vyskúšal si aj pár chvíľ na ihrisku

Zdroj: Peter Kapusta

AS Trenčín daroval jednému z fanúšikov výnimočný zážitok, keď posledný deň jesennej časti aktuálneho ročníka strávil s prvým tímom. Martin Marek získal špeciálne ocenenie ako najaktívnejší užívateľ My sme Trenčania. Stal sa tak prvým a určite nie posledným z členov vernostného programu klubu.

Čas v kabíne fortunaligového mužstva mu vyplnil tradičný MikulAS Cup a prípravný zápas proti Zbrojovke Brno. Nielenže absolvoval rozcvičku, sedel počas celého stretnutia na lavičke, ale v záverečných sekundách si vychutnal striedanie a pár momentov v drese svojho klubu priamo na ihrisku.

Fanúšik AS Trenčín sa Galéria fotiek (4) Zdroj: Peter Kapusta

"Bolo to skvelé. Absolvoval som všetko, čo zažije hráč prichádzajúci do AS Trenčín. Fotenie a fasovanie výstroja. Taktiež predzápasovú taktickú poradu. Navyše, mám za sebou krásny turnaj s deťmi a zápas Tipsport ligy. Dokonca som na pár sekúnd nastúpil. Čo viac si môže človek priať," povedal Marek.

Účasť na jubilejnom desiatom ročníku MikulAS Cupu bola pre Martina Mareka výnimočnou. Srdcom Kubran bol súčasťou vôbec prvého triumfu Základnej školy Kubranská na tomto turnaji.

"Musím povedať, že ma zväzovala zodpovednosť. Ak by sme neuspeli, po celej Kubre by sa hneď roznieslo, aké som drevo," komentoval s úsmevom Martin Marek.

Fanúšik AS Trenčín sa Galéria fotiek (4) Zdroj: Peter Kapusta

Po dni strávenom s hráčmi prvého mužstva žiaril spokojnosťou. "Je to zážitok, ktorý nedostanete len tak. Mohol som vidieť fungovanie tímu z vnútra a byť s chalanmi. Prijali ma veľmi spontánne. Ďakujem im a prajem veľa šťastia v jarnej časti. Musí sa nám podariť vybojovať horná šestka. Ak aj nie, na mojom fanúšikovstve to nič nezmení," povedal na záver Marek.

Fanúšik AS Trenčín sa Galéria fotiek (4) Zdroj: Peter Kapusta

"Sme radi, že takýmto exkluzívnym spôsobom môžeme poďakovať fanúšikom, ktorí stoja na strane klubu a podporujú jeho rozhodovanie a napredovanie. Vernostný program je veľkým míľnikom v histórii AS Trenčín.

Hoci sa nevyhýba detským chorobám, je to budúcnosť nielen pre náš klub. Sme presvedčení, že s pribúdajúcim časom a vytúženým nárastom fanúšikov na tribúnach oceníme všetci jeho prednosti," dodal manažér klubu Jakub Savara.

Viac o téme: AS Trenčín
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: YouTube/AS Trenčín
  • Zdroj: Tlačová správa
  • PR článok
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy