Grešák sa dohodol s Podbrezovou na ďalšej spolupráci: Obranca podpísal zmluvu do roku 2025

Zľava Adam Gaži (Liptovský Mikuláš) a Matej Grešák (Podbrezová)Zľava Adam Gaži (Liptovský Mikuláš) a Matej Grešák (Podbrezová) Zdroj: TASR/Ján Krošlák

PODBREZOVÁ - Obranca Matej Grešák sa s fortunaligovým futbalovým klubom FK Železiarne Podbrezová dohodol na predĺžení zmluvy do 30. júna 2025. Informoval o tom klubový web.

"Sme veľmi radi, že sme sa dohodli na pokračovaní spolupráce s Matejom Grešákom. Zo začiatku nepatril do základnej zostavy, ale on sa svojej šance chytil excelentne a počas celej jesene podával výborné výkony.

Zľava Oliver Luterán (Podbrezová) Galéria fotiek (2) Zdroj: TASR/Ján Krošlák

Veľmi si to zaslúži 

Nie je to len o jeho hraní, ale aj o profesionalite, disciplíne a správaní, takže inak ako predĺžením zmluvy a vylepšením podmienok sa to skončiť nemohlo, nakoľko si to naozaj veľmi zaslúži. Sme radi, že sa rozhodol svoju budúcnosť opäť spojiť s naším klubom," okomentoval podpis kontraktu generálny manažér Miroslav Poliaček.

"Som veľmi rád za prejavenú dôveru a teším sa na ďalšiu spoluprácu. Verím, že sa mi podarí splniť moje osobné ako aj spoločné ciele, ktoré máme," doplnil Grešák.

Viac o téme: Matej Grešák FK Železiarne Podbrezová
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy